Euphoria

450 L2400 L

Për vjeshtë dhe dimër.

Spastroje
SKU: 1065 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Euphoria

U prezantua në vitin 2005

Kjo aromë është për vjeshtë dhe dimër.

  • Notat e larta janë të shegës, nota jeshile, pjeshkë, frutit të pasionit, mjedrës
  • Notat e mesme janë të zambakut, orkideve dhe shampanjës
  • Notat bazë janë të manushaqe, qelibarit, myshkut, mohogan, patchulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.