Eternity

150 L2400 L

Për pranverën dhe verën, është i lehtë për t’u mbajtur.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Eternity

U prezantua në vitin 1988

Vintage

Eshtë një aromë ideale për pranverë  që do të zgjasë përgjithmonë në lëkurën tuaj.

  • Notat e larta janë agrumeve, nota jeshile, mandarinë portokallit, sherebelës
  • Notat e mesme janë të karafilit, manushaqe, jasemini, marigoldi, zambakut të luginës, trëndafilit dhe narcisit
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, qelibarit, patchulit, myshkut dhe lulediellit.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Eternity
150 L2400 LSelect options