Eau De Soleil Blanc

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Perfekte pë Verë, shumë e lehtë për t’u përdorur.

Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Eau De Soleil Blanc unisex

U prezantua në vitin 2018

Eau de Soleil Blanc është aromë e ndritshme dhe e freskët e luleve të bardha. Aromë shumë interesante dhe emocionuese.
Perfekte pë Verë, shumë e lehtë për t’u përdorur.
Një nga parfumet më të mirë të llojit “për në plazh”, që kemi nuhatur. Aromë kremoze dhe ekzotike.

  • Notat e larta janë të portokallit, nerolit, fistik, bergamotit, agrumeve, petitrain, kardamom, piper rozë dhe qimnon
  • Notat e mesme janë të tuberozë, lule portokalli tuniziane, ylang ylang, jasemini dhe galvanik
  • Notat bazë janë të kokosit, vaniljes, fasule tonka, qelibar & benzoinë.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Eau De Soleil Blanc

  1. Rilind (pronar i verifikuar)

    Shume i perafert me origjinalin.

  2. Klevis (pronar i verifikuar)

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Eau De Soleil Blanc
150 L2400 LSelect options