SPICEBOMB

(2 shqyrtime nga klientë)

450 L2400 L

Një aromë e mahnitshme, luksoze dhe pikante

Share

Në familjen e aromave nga Viktor&Rolf Spicebomb

U prezantua në vitin 2012

Një aromë e mahnitshme, luksoze, pikante, e fuqishme dhe e mrekullueshme.

E përshtatshme për ditë të ftohta.

  • Notat e larta janë të bergamotit, grejpfrutit, piper rozë dhe bajameve
  • Notat e mesme janë të shafranit, kanellës dhe paprikas
  • Notat bazë janë të vetiver, duhanit dhe lëkurës

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , , , , , , ,

2 shqyrtim për SPICEBOMB

  1. Ina (pronar i verifikuar)

    Superrrrr aromeee

  2. Emiliana (pronar i verifikuar)

    perfect smell

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
SPICEBOMB
450 L2400 LSelect options