Code

450 L2400 L

Ideale për ditët ose netët e dimrit.

Spastroje
SKU: 1051 Kategori: , Etiketa: , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Armani Code

U prezantua në vitin 2006

Ideale për ditët ose netët e dimrit.

  • Notat e larta janë të portokallit italian, pika mjalti
  • Notat e mesme janë të jaseminit, lule portokalli, vanilje
  • Notat bazë janë të portokallit të hidhur afrikan, xhenxhefili, dru sandali

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.