Acqua di Gioia

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Aromë për ditët verore

Share

Në familjen e aromave për femra nga Armani Acqua di Gioia

U prezantua në vitin 2010

Aromë për ditët verore

  • Notat e larta janë të limonit, nenexhikut, jaseminit
  • Notat e mesme janë të bozhures, piperit rozë
  • Notat bazë janë të kedrit, sheqerit kaf

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Acqua di Gioia

  1. Anisa (pronar i verifikuar)

    Parfum veror

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Acqua di Gioia
150 L2400 LSelect options