BLACK ELIXIR unisex

150 L2400 L

Aromë orientale me lule,

fillon me një përzierje delikate të nerolit me trëndafila,

para se ëmbëlsia e mjaltit, pralina dhe tonka të zbulohen dhe nënvizohen

nga ngrohtësia e qelibarit dhe vaniljes natyrale.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

Shqyrtime

There are no reviews yet

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
BLACK ELIXIR unisex
150 L2400 LSelect options