Acqua di Gio

450 L2,400 L

Aromë e ditëve të verës dhe lirisë.

Spastroje
SKU: 1101 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Acqua di Gio

U prezantua në vitin 1995

Aroma e ditëve të verës dhe lirisë.

  • Notat e larta janë të bozhure, vodka myshku, zambak i luginës
  • Notat e mesme janë të zymbylit, zambakut, ananasit, jasemini, limoni
  • Notat bazë janë të myshkut, kedrit, qelibarit, drurit të sandalit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.