BITTER PEACH

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Një aromë shumë e pasur dhe e ngrohtë me fruta.

Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Bitter Peach unisex

U prezantua në vitin 2020

Një aromë shumë e pasur dhe e ngrohtë me fruta. Hapet me notat e pjeshkës së ëmbël dhe portokallit të kuq, më pasi vjen aroma e pjeshkës së thatë, të drurit me vanilje dhe kashmirit. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit, por me të vërtetë shkëlqen në vjeshtë/pranverë kur nuk është shumë ftohtë apo shumë nxehtë.

  • Notat e larta pjeshkë, sanguinë, kardamom dhe heliotrope
  • Nota të mesme janë rum, konjak, davana dhe jasemini
  • Notat bazë janë Fletë patçuli indonezian, vanilje, dru sandali, fasule Tonka, lesh kashmiri, benzoinë, stiraks, labdanum dhe vetiver.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për BITTER PEACH

  1. Renata (pronar i verifikuar)

    5/5

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

    great perfume for autumn and winter but also very nice and fresh for spring/summer. Usable for both men and women

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
BITTER PEACH
150 L2400 LSelect options