ORCHID SOLEIL

150 L2400 L

Orchid Soleil nuk është thjesht një parfum – është një parfum që karakterizon një humor dhe ndjenjë unike. Ka aromë qiellore.

Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Orchid Soleil

U prezantua në vitin 2016

Orchid Soleil nuk është thjesht një parfum – është një parfum që karakterizon një humor dhe ndjenjë unike. Ka aromë qiellore. Shumë e rafinuar, e butë, e pasur dhe kremoze. Hapet me ​​selvi, tuberoz të butë dhe gështenja.
Zambaku i luginës dhe paçuli janë të butë dhe të ngrohtë dhe përzihen bukur me tuberozën. Një aromë për të gjithë vitin.

  • Notat e larta Selvi, piper rozë dhe portokalli
  • Nota të mesme janë tuberoza dhe zambaku i kuq
  • Notat bazë janë krem pana, gështenjë, vanilje, orkide dhe paçuli.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
ORCHID SOLEIL
150 L2400 LSelect options