ARABIAN RESIN unisex

150 L2400 L

Share

Parfum oriental me lëkurë, Agarwood dhe rëshirë arabike.

Duke filluar nga aspektet tipike aromatike të drurit dhe të modernizuara nga ekzotizmi i pimentos.

Në zemrër lulet e bardha theksojnë drurin, ndërsa lëkura,

mirra dhe temjani tundohen nga drurët e çmuar dhe ëmbëlsia e balsamit…

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
arabian resinARABIAN RESIN unisex
150 L2400 LSelect options