EMPEROR FUR unisex

150 L2400 L

Share

Aromë lëkure, pikante, me dru, bën përshtypje me notat e larta moderne, jeshile, frutash,

të mbështjella me karakterin e ëmbël të balsamit të bredhit.

Zemra, e fortë dhe elegante, kombinon agarwood dhe qelibar,

ndërsa baza përbëhet prej lëkurës dhe myshkut.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
EMPEROR FUR unisex
150 L2400 LSelect options