Aoud Legend   unisex

150 L2400 L

Oud i nxehtë dhe erëza në një mënyrë shumë elegante. E përkryer për dimër dhe vjeshtë dhe netët e ftohta…

Share

Në familjen e aromave nga Montale Aoud Legend   unisex

U prezantua në vitin 2016

Oud i nxehtë dhe erëza në një mënyrë shumë elegante. E përkryer për dimër dhe vjeshtë dhe netët e ftohta…
Hapet shumë fort, paçuli dhe druri i sandalit janë notat e para që zbulohen dhe përfundojnë të ngrohta me një prekje shafrani…
Nëse ju pëlqejnë aromat e forta dhe me klas, patjetër që do t’ju pëlqejë kjo.

  • Notat kryesore prej lëkure, Aloe druri (Oud) dhe shafran
  • Notat e mesme janë  dru sandali, paçuli, trëndafili dhe vetiver
  • Notat bazë janë Ambergris, myshk lisi dhe labdanum

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Aoud Legend   unisex
150 L2400 LSelect options