TOBACOLOR

150 L2400 L

Aroma më e tymosur që kemi provuar.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Dior Tobacolor unisex

U prezantua në vitin 2021

Është një aromë e ngrohtë, frutash (pjeshkë dhe kumbull) e ëmbël dhe shumë e tymosur. Aroma më e tymosur që kemi provuar. Hapja është me fruta dhe unike. Një aromë e këndshme e ngrohtë për adhuruesit e duhanit për vjeshtë dhe dimër. Hapet me tym, por jo nga lloji i tymit intensiv ose i hirit, por me gjethen e freskët të duhanit. Menjëherë pjeshkët e freskëta dhe disa kumbulla të kombinuara me mjaltë të ndezur i japin aromës një karakter të ëmbël frutash. Në bazë ju ende mund të nuhasni notat e tymit dhe ëmbëlsia është e dukshme, por një lloj akordi pikant arrash po vijnë ngadalë! Qelibar në bazë që shton thellësi e bën atë pak më mashkullor! Ka një prekje të aromës së agrumeve që shton një atmosferë të freskët.
Ne nuk do ta rekomandonim këtë si një blerje të verbër, ju duhet ta provoni në lëkurën tuaj në fillim.

  • Notat e larta janë të duhanit, gjethe duhani , mjaltë, kumbull
  • Notat e mesme janë të duhanit të bardhë, pjeshkës, erëzave
  • Notat bazë janë të Amber, Citrus

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
TOBACOLOR
150 L2400 LSelect options