Amyris Homme

150 L2400 L

Një aromë aristokratike, miqësore, elegante që është jashtëzakonisht e gjithanshme dhe kombinohet në mënyrë perfekte.

Share

Në familjen e aromave për meshkuj nga Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait de parfum

U prezantua në vitin 2019

Një aromë aristokratike, miqësore, elegante që është jashtëzakonisht e gjithanshme dhe kombinohet në mënyrë perfekte. Aroma ideale për për çdo stinë. Aromë e freskët, e rafinuar, e ëmbël, unisex, drurore, frutore dhe shumë e këndshme. Performanca është e shkëlqyer.

  • Notat e larta janë të mandarinës siciliane, irisit të Firences
  • Notat e mesme janë kanellës cejlon, shafranit
  • Notat bazë janë të vaniljes, tonkës, sherebelës së Karaibeve

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Amyris Homme
150 L2400 LSelect options