Oud Satin Mood

(4 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Emri i përshtatet në mënyrë të përkryer – ky parfum rrëshqet me kënaqësi rreth jush, si një shall sateni.

Share

Në familjen e aromave nga Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood Unisex

U prezantua në vitin 2015

Eshtë një aromë interesante. Përzierje e ëmbël, e butë dhe e mrekullueshme e trëndafilit, vaniljes dhe Oudit në sfond. Eshtë një aromë e thellë, e ëmbël, prej druri, e ngrohtë, e stilit të lartë, elegante dhe shumë e pasur. Emri i përshtatet në mënyrë të përkryer – ky parfum rrëshqet me kënaqësi rreth jush, si një shall sateni. Ne do të rekomandonim spërkatje minimale, 1-2 më së shumti, mundësisht në netët e ftohta (vjeshtë dhe dimër)

 • Notat e larta janë të vjollcës
 • Notat e mesme janë oud, trëndafil bullgar,  trëndafil turk
 • Notat bazë janë të vaniljes, qelibarit, benzoinës

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

4 shqyrtim për Oud Satin Mood

 1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Mir

 2. Blerina Metanj (pronar i verifikuar)

  Sh i mire

 3. Anonymous (pronar i verifikuar)

  .

 4. Drilon X. (pronar i verifikuar)

  E embel per shijen time

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Oud Satin Mood
150 L2400 LSelect options