Y

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2400 L

Aromë e freskët dite.

Spastroje
SKU: 2056 Kategori: , Etiketa: , , , , ,
Share

Në familjen e aromave nga Yves Saint Laurent Y eau de parfum

U prezantua në vitin 2018

Aromë e freskët dite.

  • Notat e larta janë të bergamotit, xhenxhefilit dhe mollës
  • Notat e mesme janë të sherebelës, dëllinjës dhe barbarozës
  • Notat bazë janë të vetiver, kedri, qelibari, fasule tonka dhe trëndafil

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Y

  1. Xhoni (pronar i verifikuar)

    Parfum teper i mir

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.