Voyage

450 L2400 L

Eshtë një aromë perfekte verore.

Spastroje
SKU: 2042 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Hermes Voyage

U prezantua në vitin 2010

Parfum i lehtë për tu përdorur, i freskët por jo shumë i ëmbël. Eshtë një aromë perfekte verore.

  • Notat e larta janë të limonit të Amalfit, erëzave dhe kardamomit
  • Notat e mesme janë  çajit, shënimeve të luleve dhe notave jeshile
  • Notat bazë janë të drurit dhe myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.