Velvet Rose & Oud

150 L2400 L

Nje arome e kendshme druri me karamel dhe trendafil.

Share

Në familjen e aromave nga Jo Malone Velvet Rose & Oud unisex.

U prezantua në vitin 2012.

Arome e kendshme druri me karamel dhe trendafil. Nje arome orientale-lulesh. Hapet me nje embelsi te pasur.
Aroma delikate e drurit u jep trendafilave nje arome e cila e ben ate misterioze dhe sensuale. Petale trendafili te zhytura ne vere te kuqe eshte imazhi qe ju vjen ne mendje. Eshte komode per t u perdorur diten ose naten dhe funksionon vecanerisht ne mot te fresket.

  • Nota kryesore trendafili i  Damaskut.
  • Notat e mesme janë te karafilit.
  • Notat bazë janë te drurit.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Velvet Rose & Oud
150 L2400 LSelect options