Sakura unisex

500 L2400 L

Lulja e qershisë & ​​mimoza ekuilibrojnë njëra-tjetrën. Bajamja dhe vjollca i japin ngrohtësi. E butë, natyrale, femërore dhe romantike, mund të jetë një aromë e përsosur dasme. Për pranverë dhe verë.

Share

Në familjen e aromave nga Christian Dior Prive Sakura unisex

U prezantua në vitin 2018

Sakura është një aromë e butë e përzier bukur. Lulja e qershisë & ​​mimoza ekuilibrojnë njëra-tjetrën. Bajamja dhe vjollca i japin ngrohtësi. Ekziston edhe një notë e gjelbër e lehtë në sfond. Ashtu si lule të përzgjedhura. Eshtë pak e ëmbël dhe me pudër. E butë, natyrale, femërore dhe romantike, mund të jetë një aromë e përsosur dasme. Për pranverë dhe verë.

  • Notat e larta janë nota jeshile
  • Notat e mesme janë Lulja e Qershisë Japoneze, Trëndafili, Jasmine & Hedione
  • Notat bazë janë të vjollcës, mimozës dhe myshkut të bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Sakura unisex
500 L2400 LSelect options