Summer

(1 shqyrtim nga klient)

500 L2400 L

E pastër dhe e freskët, e butë dhe femërore. Një aromë e mrekullueshme e ngrohtë për gjatë gjithë vitit.

Në familjen e aromave nga Kenzo Summer by Kenzo

U prezantua në vitin 2005

E mbushur me gëzim dhe lumturi! Një aromë e bukur me lule, shumë pozitive! Qumësht Bajame, mimoza dhe manushaqe. E pastër dhe e freskët, e butë dhe femërore. Një aromë e mrekullueshme e ngrohtë për gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të agrumeve, limonit dhe bergamotit
  • Notat e mesme janë të mimozës, qumështit të bajames, zambakut të luginës, vjollcës, freesia & jasemini
  • Notat bazë janë të myshkut, limonit, qelibarit, nota druri, stiraksi & kedri

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Summer

  1. Katerina (pronar i verifikuar)

    Perfekt

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Summer
500 L2400 LSelect options