Gardenia Antigua

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Ideale për përdorim të përditshëm dhe Gardenia është aq e bukur sa nuk lodhesh kurrë së nuhaturi.

Share

Në familjen e aromave nga Armani Prive Gardénia Antigua unisex

U prezantua në vitin 2020

Një aromë e bukur me lule, e lehtë e frymëzuar nga ishulli i Karaibeve Antigua. Ideale për përdorim të përditshëm dhe Gardenia është aq e bukur sa nuk lodhesh kurrë së nuhaturi. Myshku i bardhë e bën atë të freskët dhe të pastër dhe patchouli u jep notave me lule një thellësi të butë qumështi, shumë elegante. Nuk është e ëmbël, ka aromeë lulesh të freskëta.

  • Notat e larta janë të nerolit, portokallit mandarin dhe piperit rozë
  • Notat e mesme janë gardenia, ylang ylang dhe jasemini
  • Notat bazë janë të myshkut të bardhë, Gri Amber dhe patchouli

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Gardenia Antigua

  1. Rilind (pronar i verifikuar)

    Shume i perafert me origjinalin.

  2. Renata (pronar i verifikuar)

    5/5

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Gardenia Antigua
150 L2400 LSelect options