Rose the One

150 L2400 L

Një aromë dite e thjeshtë dhe e këndshme.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Dolce & Gabbana Rose the One

U prezantua në vitin 2009

Një aromë dite e thjeshtë dhe e këndshme. Për pranverë, verë dhe në fillim të vjeshtës, e përshtatshme për zyra.

  • Notat e larta janë të manaferrës, grejpfrutit, portokallit të mandarinave, zambakut të luginës, trëndafili
  • Notat e mesme janë të leçes, bozhureve, zambakut, myshkut
  • Notat bazë janë të myshkut dhe vaniljes

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Rose the One
150 L2400 LSelect options