Attrape-Rêves

150 L2400 L

Një aromë frutash jo shumë e ëmbël dhe të gjitha notat përzihen bukur.

Share

Në familjen e aromave nga Louis Vuitton Attrape-Rêves unisex

U prezantua në vitin 2018

Një aromë frutash jo shumë e ëmbël dhe të gjitha notat përzihen bukur. Fillon me fruta më pas lulet bashkohen dhe në fund kakao e përfundon. Mund ta përdorni në punë, megjithëse është paksa i fortë, i shkëlqyeshëm për të gjitha stinët.

  • Notat kryesore lychee, xhenxhefil dhe bergamot
  • Notat e mesme janë bozhure, trëndafili turk dhe kakao
  • Notat bazë janë Patchouli

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Attrape-Rêves
150 L2400 LSelect options