POLAWAX GP200 – 100gr

550 L

Availability: Ka stok

INCI : Emulsifying Wax NF

Emulsifikues modern, i qëndrueshëm dhe i përdorur gjerësisht. Mund të përdoret për prodhimin e kremrave të trashë ose të hollë.

Shkalla e përdorimit të tij është 25% e fazës së vajit dhe kombinohet më së miri me Cetyl Alcool  (thickening agent)

Shitet në formë pastile të bardhë 100gr

Shqyrtime

There are no reviews yet

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
POLAWAX GP200 – 100gr
550 L

Availability: Ka stok