SODIUM LAURYL SULFATE (SLS)

400 L

Availability: Ka stok

Share

INCI : Sodium Lauryl Sulfate 

Agjenti më i njohur shkumës.

SLS ka veti të shkëlqyera pastrimi dhe prodhon shkumë të trashë. Prodhohet nga vaji i kokosit dhe përdoret në banjot me flluska, shampo të lëngshme, pastrues industrialë, bomba për banjë dhe shampo të ngurta.

Shkalla e përdorimit: 2-20%

Shitet në formë pastile të bardhë 100gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
SODIUM LAURYL SULFATE (SLS)
400 L

Availability: Ka stok