PHANTOM

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

E pastër dhe e freskët, por ka ngrohtësi dhe thellësi të jashtëzakonshme.

Share

Në familjen e aromave nga Paco Rabanne Phantom edt

U prezantua në vitin 2021

E ëmbël, kremoze dhe që vlen të përmendet, egjithpërdorshme. Është e pastër dhe e freskët, por ka ngrohtësi dhe thellësi të jashtëzakonshme. Hapja ka aromë jashtëzakonisht të freskët, por pas gjysmë ore ndryshon plotësisht. Agrumet janë të buta, notat e tokës e bëjnë mollën dhe livandon aromë natyrale dhe të heshtur, por megjithatë kanë një prani të këndshme, dhe më pas vetiveri shton një prekje sofistikimi. Ne ju rekomandojmë këtë aromë nëse jeni duke kërkuar për një aromë të përditshme dhe përgjithësisht të pëlqyer nga shumica e njerëzve. Do të ishte më mirë në muajt më të ftohtë mesit të vjeshtës, por nëse dëshironi, përdoreni gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të livandos, lëngut të limonit dhe limoni Amalfi
  • Notat e mesme janë Livando, mollë, duhan, nota tokësore dhe paçulit
  • Notat bazë janë Vanilje, Livando dhe Vetiver

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për PHANTOM

  1. Renata (pronar i verifikuar)

    5/5

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
PHANTOM
150 L2400 LSelect options