Love Spell

150 L2400 L

Spastroje
SKU: 1127 Kategori: , , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për femra Victoria’s Secret Love Spell

U prezantua në vitin 2000

Një aromë e këndshme verore.

  • Notat e larta janë të pjeshkës, lules së qershisë dhe mollës së kuqe
  • Notat e mesme janë të jargavanit, jasemini dhe zambaku i luginës
  • Notat bazë janë myshk , tamarid dhe dru i bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.