L’Interdit

(7 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Givenchy L’Interdit 2018 edp

U prezantua në vitin 2018

L’Interdit është një përzierje e përsosur  e luleve të bardha, freskisë dhe pastërtisë, si sapun në një shishe. Kjo aromë do të ishte e këndshme për vjeshtë dhe dimër.

 • Notat e larta janë të bergamotit dhe dardhës
 • Notat e mesme janë të tuberozës, lules së portokallit dhe zambak jasemini
 • Notat bazë janë patchouli, vetiver, abroxan dhe vanilje

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

7 shqyrtim për L’Interdit

 1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Super

 2. edlira c. (pronar i verifikuar)

  ?

 3. Edlira (pronar i verifikuar)

  L’interdit super

 4. Sara Koci (pronar i verifikuar)

  Really satisfied

 5. Naila (pronar i verifikuar)

  Image #1 from Naila
 6. Emiliana (pronar i verifikuar)

  perfekte

 7. Ornela (pronar i verifikuar)

  Super

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
L’Interdit
150 L2400 LSelect options