Rossy Crush Live Irresistible

150 L2400 L

Spastroje
SKU: 1192 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Givenchy Rossy Crush Live Irresistible

Uprezantua në vitin 2019

E mrekullueshme, një aromë e përditshme për mbrëmje.

  • Notat e larta janë të manave goji, piperit rozë, bergamot, limonit dhe portokallit
  • Notat e mesme janë trëndafili dhe bozhure
  • Notat bazë janë patchouli, abroxan, myshk dhe vanilje

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.