Lacoste for men

800 L1200 L

Ideale për pranverë dhe verë.

Share

Në familjen e aromave për meshkuj Lacoste fragrances – Lacoste for men

Vintage

U prezantua në vitin 1984

Aromë e freskët dhe e matur, e përkryer për verën.

  • Notat e larta janë të lime, livando, sherebelës, bergamotit dhe limonit
  • Notat e mesme janë të karafilit, shënimeve jeshile, galvanik, borzilok, jasemini dhe barbarozë
  • Notat bazë janë të fasules tonka, qelibar, myshkut, vetiver dhe kedër.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Lacoste for men
800 L1200 LSelect options