1 Million

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2400 L

Për mbrëmje në të gjitha stinët.

Në familjen e aromave për meshkuj Paco Rabanne 1 Million

U prezantua në vitin 2008

Aromë e ëmbël, lulesh dhe shumë joshëse. Për mbrëmje në të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të grejpfrut, nenexhikut dhe mandarinës së kuqe
  • Notat e mesme janë  trëndafilit, kanellës dhe erëzave
  • Notat bazë janë të lëkurës, nota prej druri, qelibari dhe patchouli indian

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

1 shqyrtim për 1 Million

  1. Adrian c. (pronar i verifikuar)

    Super produkt dhe mban arome per shume ore

    Image #1 from Adrian c.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.