La Panthere

(3 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Aromë për gjithë vitin.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Cartier La Panthere

U prezantua në vitin 2014

La Panthere është një aromë shumë elegante dhe e maturuar. Gardenia është e kalitur mirë nga myshku dhe myshku i lisit, dhe është ajo që ne do ta konsideronim një aromë klasike. E pastër, e freskët, seksi, e egër, elegante dhe me të vërtetë shumë e bukur. Aromë për gjithë vitin.

 • Notat e larta janë të sheqerit, luleshtrydhes, frutave të thata, bergamotit, anise
 • Notat e mesme janë të gardenia, luleve të portokallit, dardhës, trëndafilit, ylang ylang
 • Notat bazë janë të myshkut, patchulit dhe lëkurës

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

3 shqyrtim për La Panthere

 1. Erblina Idrizi (pronar i verifikuar)

  Aroma zgjate vetem 5-6 ore. Per cmimin qe ka eshte shume ok.

  Image #1 from Erblina Idrizi
 2. Adela Kokomani (pronar i verifikuar)

  Arome superrrr

 3. Xhoi (pronar i verifikuar)

  Great

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
La Panthere
150 L2400 LSelect options