Musc Shamal

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Një aromë pudre që tërheq vëmendjen menjëherë. Freskia e aldehideve i jep kësaj arome të fuqishme myshku më shumë substancë dhe ekuilibron notat e jaseminës dhe agrumeve. Eshtë një aromë magjike, e përshtatshme për të gjithë dashamirësit e aromave të myshkut, qelibarit dhe aromave orientale.

Share

Në familjen e aromave nga Armani Prive Musc Shamal unisex

U prezantua në vitin 2019

Shamal është emri i një ere shkretëtire që fryn gjatë verës dhe shkakton stuhi rëre … Shamal do të thotë Veri në Arabisht, pasi Shamal është një erë që vjen nga Veriu.
Musc Shamal është një aromë pudre që tërheq vëmendjen menjëherë. Freskia e aldehideve i jep kësaj arome të fuqishme myshku më shumë substancë dhe ekuilibron notat e jaseminës dhe agrumeve. Eshtë një aromë magjike, e përshtatshme për të gjithë dashamirësit e aromave të myshkut, qelibarit dhe aromave orientale. Lejoheni të paktën gjysmë ore për te dalë në pah të gjitha notat pasi i duhet kohë për të shkëlqyer. Përdoreni gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të aldehideve dhe agrumeve
  • Notat e mesme janë të myshkut, trëndafilit dhe jaseminës
  • Notat bazë janë të qelibarit, kedrit dhe vaniljes.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Musc Shamal

  1. Mimoza D. (pronar i verifikuar)

    Arome e mire por jo per perdorim te perditshem. Vepron me mire ne lekure sesa ne rroba.

  2. Renata (pronar i verifikuar)

    5/5

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Musc Shamal
150 L2400 LSelect options