SOFT SOY WAX

(3 shqyrtime nga klientë)

1500 L14500 L

EcoSoya CB-135

Share

Dyll EcoSoya CB-135 Soft

EcoSoya CB-135 është një dyll Soje e butë për qirinj në enë, krejt natyral i formuluar plotësisht me një derdhje të vetme që nuk kërkon shtesa.

EcoSoya CB-135 e butë ka shpërndarje shumë të mirë të aromave dhe ofron një sipërfaqe të lëmuar pasi qiriri ka ngrirë.

EcoSoya e butë është e qëndrueshme, e biodegradueshme, vegane dhe e prodhuar në UK.

Nuk përdoren produkte shtazore dhe nuk është e testuar në kafshë.

Vjen në formë peleti, duke e bërë më të lehtë për tu përpunuar, matur dhe ka ngjyrë të bardhë.

Shkrirja dhe derdhja
Ne rekomandojmë ngrohjen e dyllit në rreth 70 gradë. Temperaturat më të larta mund të shkaktojnë zbardhjen e dyllit. Pasi ftohet në rreth 60 gradë, shtoni vaj aromatik dhe përziejeni mirë. Sigurohuni ta trazoni / përzieni dyllin mirë gjatë shkrirjes.

Aroma
Mund të përdorni aromë deri në 12%, shtoni aromën përafërsisht rreth temperaturës  60 gradë për rezultate më të mira.

Boja
Ju mund të përdorni ngjyrues të lëngshëm dhe në copa.

Vegan  

Cruelty Free    

Eco-Friendly        

Peshë N/A

3 shqyrtim për SOFT SOY WAX

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

  3. Elda (pronar i verifikuar)

    Sugjeroj

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
SOFT SOY WAX
1500 L14500 LPërzgjidhni mundësi