Bazë kremi

(1 customer review)

600 L2800 L

Krem trupi ose fytyre hidratues pa aromë.

Kjo bazë thjesht kërkon shtimin e 8-12% vaj, aromë dhe aditivë për të

prodhuar një sërë locionesh për fytyrën dhe trupin të procesit të ftohtë.

Bazë e formuluar plotësisht që thjesht kërkon shtimin e vajit, aromës dhe ngjyrës.

I përshtatshëm për shishe me aplikator.

Për të gjitha llojet e lëkurës

 

Përbërësit kryesorë:

Ingredients
Aqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Helianthus (Sunflower) Seed Oil*, Cetearyl Alcohol
Coco-Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder*, Citric Acid, Tocopherol, Lactic Acid, Benzoic Acid

1 review for Bazë kremi

  1. Ornela (verified owner)

    Super

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Bazë kremi
600 L2800 LSelect options