YES I AM

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

E ëmbël, sensuale, kremoze dhe pak pikante.

Share

Në familjen e aromave nga CACHAREL YES I AM

U prezantua në vitin 2018

E ëmbël, sensuale, kremoze dhe pak pikante. Për të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të mjedrës, portokallit të mandarinës, bergamotit dhe limonit
  • Notat e mesme janë të xhenxhefil, gardenjë, jasemini, qelibar, lule portokalli dhe trëndafili
  • Notat bazë janë të kardamomit, qumështit, drurit të sandalit, qelibarit, benzoinës, karamelit, kumarinës, jamballit dhe vaniljes.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për YES I AM

  1. Kevi Velillari (pronar i verifikuar)

    10

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
YES I AM
150 L2400 LSelect options