Metallique

150 L2400 L

Ju do të shijoni ndjesinë e kësaj arome në lëkurë, veçanërisht kur moti ngrohet dhe një re butësie prek shqisat tuaja.

Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Metallique

U prezantua në vitin 2019

Metallique nuk është aspak aromë metalike, është një nektar i butë, sensual me dru kremoz sandali të çmuar. Ju do të shijoni ndjesinë e kësaj arome në lëkurë, veçanërisht kur moti ngrohet dhe një re butësie prek shqisat tuaja. Absolutisht e bukur dhe elegante në një mënyrë moderne. Eshtë një aromë e bukur për punë, femërore dhe e pastër.

  • Notat e larta janë të aldehideve, piper rozë dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të lulediellit, bougainvillea dhe zambakut të luginës
  • Notat bazë janë të Vaniljes, myshkut, balsamit të Perusë, dru sandali.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Metallique
150 L2400 LSelect options