Weekend

450 L2400 L

Parfum dite për pranverë.

Spastroje
SKU: 1034 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Weekend

U prezantua në vitin 1997

Krijuar për gruan në karriere,  parfum dite për pranverë.

  • Notat e larta janë të mandarinës, nota bari
  • Notat e mesme janë të zymbyl blu, iris, nektarinë, pjeshkë, ciklamen të kuqe dhe trëndafil të egër
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, kedrit dhe myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.