Vaj Argani

300 L1700 L

100% Cold Pressed Argania Spinosa Kernal Oil

Share

Vaj Argani

100% Cold Pressed Argania Spinosa Kernal Oil

Perdorimi i rekomanduar: Perdoreni si serum per floket & fytyren, masazh trupi,

vaj per riparimin e thonjve ose terapi per shenjat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vaj Argani
300 L1700 LPërzgjidhni mundësi