Vitamin E oil

300 L1900 L

Vitamina E është një antioksidant që mund të ndihmojë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimet.

Share

Vitamina E është një antioksidant që mund të ndihmojë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimet.
Vitamina E është e tretur në vaj Luledielli dhe duke e aplikuar në lëkurë mund të ndihmojë në ushqyerjen dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira.
Përveç që ndihmon lëkurën të duket më mirë, vitamina mund të përdoren për të trajtuar një sërë gjendjesh të lëkurës si puçrrat, psoriazën dhe efektet e plakjes nga duhani ose nga ekspozimi i diellit.
Vitamina E përthithet lehtësisht në lëkurë, është vaj i trashë dhe vështirë mund të përhapet por është një hidratues i shkëlqyer për zonat e thata.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vitamin E oil
300 L1900 LPërzgjidhni mundësi