Vaj Jojoba

1000 L

Share
Vaj Jojoba
INCI : Simmondsia Chinensis Seed oil
Vaji organik i jojobës nxirret nga farat e bimës së jojobës. Eshtë vaj i pasur me proteina, minerale dhe vitaminë E
Ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë dhe elasticitetin.
Përthithet shpejt pa lënë gjurmë.
I përshtatshëm edhe për lëkurat me yndyrë ose me puçrra.

* Të gjitha pretendimet bazohen në studime të jashtme klinike, laboratorike dhe të konsumatorëve.

* Rezultatet mund të ndryshojnë nga personi në person.

* Ruajeni në temperaturën e dhomës, larg rrezeve direkte të diellit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
VendmbajtëseVaj Jojoba