Tsar

150 L2400 L

“Car” Unik, i guximshëm, kompleks. Një aromë pikante shumë mashkullore dhe e pjekur për vjeshtë.

Share

Në familjen e aromave nga Van Cleef & Arpels Tsar

U prezantua në vitin 1989

Vintage

“Car” Unik, i guximshëm, kompleks. Një aromë pikante shumë mashkullore dhe e pjekur për vjeshtë. Një aromë e mrekullueshme vintage nate me kompleksitetin e duhur, aromën e mirë dhe relaksuese. Fillon me koriandër dhe livando të kombinuara me hala pishe dhe dëllinjë dhe më pas me lëkurë, qelibar dhe paçuli. Një fouger i mahnitshëm. E mprehtë, pikante, e pasur. Një klasik i përjetshëm!

  • Notat e larta janë nota jeshile, livando, artemisia, rozmarinë, bergamot, koriandër, kanellë dhe neroli
  • Notat e mesme janë të pishës, dëllinjës, karafilit, tarragonit, barbarozës, qimnonit, jaseminit, trëndafilit, rizomës së irisit dhe zambakut të luginës
  • Notat bazë janë të myshk lisi, lëkure, kedri, dru sandali, paçuli, vetiver, myshku, qelibar, fasule tonka dhe kokosi.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Tsar
150 L2400 LSelect options