Play him

150 L2400 L

I përshtatshëm për çdo ditë, jep një përshtypje të shkëlqyer të pastërtisë dhe rregullsisë.

Share

Në familjen e aromave nga Givenchy Play Eau de Toilette

U prezantua në vitin 2008

Hapja është e pastër dhe energjike. Ka nota të freskëta që i lënë vendin notave të agrumeve, limonit jeshil dhe nota prej druri. Kombinim shumë i mirë, notat bazë të drurit bëhen më të gjelbra. I përshtatshëm për të gjitha moshat, në stinët e ngrohta ose të buta. I përshtatshëm për çdo ditë, jep një përshtypje të shkëlqyer të pastërtisë dhe rregullsisë.

  • Notat e larta janë të grejpfrutit, portokallit, bergamotit dhe portokallit mandarin
  • Notat e mesme janë të kafesë, piperit, koprës dhe luleve të duhanit
  • Notat bazë janë të vetiverit dhe paçulit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Play him
150 L2400 LSelect options