Smooth Vanilla

150 L2,400 L
135 L2,160 L

Spastroje
SKU: 1116 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Smooth Vanilla

Dëshirojmë t’ju prezantojmë aromën më të mirë të vaniljes në The Fragrance Shop IN ACCESSORIES
Kjo aromë është një nga aromat më mahnitëse të vaniljes që kemi nuhatur.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.