Signature Absolue

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Montblanc Signature Absolue

U prezantua në vitin 2023

Është një aromë e bukur femërore që është perfekte për përdorim të përditshëm. Është kaq e ngrohtë, e pasur dhe kremoze, por arrin të jetë e lehtë dhe e ajrore në të njëjtën kohë. Ngrohtësia nga qelibar ofron një nivel rehati në fillim, por më pas thahet në një aromë lule frutash tropikale që thjesht nuk mund të ngopeni. Një aromë e shkëlqyer për këdo që pëlqen aromat tropikale pa nuancat e zakonshme të kokosit. Nuk është shumë e ëmbël apo shumë me lule apo me shumë fruta, është një ekuilibër perfekt.
Është e lehtë për t’u përdorur kur keni nevojë për diçka të thjeshtë, femërore dhe elegante, të ngrohtë, të ëmbël, lozonjare dhe tërheqëse.

  • Notat e larta janë dardhë, portokall mandarinë dhe piper rozë
  • Notat e mesme janë Ylang Ylang, plumeria (fragipani) dhe tuberoza
  • Notat bazë janë Fasule Tonka dhe dru kedri.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.