Rouge

150 L2400 L

Spastroje
SKU: 1158 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Narciso Rodrigues Rouge

U prezantua në vitin 2018

“Parajsë” në një shishe! E bukur dhe elegante.

Aromë aristokratike trëndafili, për ditët e ftohta të vjeshtës.

  • Notat e larta janë të irisit dhe trëndafilit Bullgar
  • Notat e mesme janë të myshkut, lules së portokallit dhe tuberozës
  • Notat bazë janë Vetiver, ekstrakt kedri të bardhë, tonka, vanilje, dru sandali

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.