Powdery Honey

(1 shqyrtim nga klient)

450 L4000 L

Aromë e ëmbël mjalti me nota lulesh, gjethesh jeshile, pudër lulesh dhe freskinë e lules së portokallit.

Share

Mund ta përdorni si parfum me spray në tre kategori të ndryshme, difuzor me shkopinj, vaj aromatik, në qirinj etj

Përdorimi: Përmbajtja maksimale

Produkte për trupin dhe flokët 0.5-1%
Qirinj dhe wax melt deri në 10%
Aromatizues Ambienti me shkopinj deri në 25%
Aromatizues ambienti me spray 1-30%

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

1 shqyrtim për Powdery Honey

  1. Elfrida (pronar i verifikuar)

    🌟

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Powdery Honey
450 L4000 LPërzgjidhni mundësi