Epsom Salts

250 L

S’ka stok

Share

INCI : Magnesium Sulfate

Sulfati i magnezit

Kripëra të shkëlqyera që mund të përdoren në scrub trupi ose të këmbëve, pasi përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Tip: Përdoret për të relaksuar këmbët e fryra dhe me variçe.

150gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.