Olympea Legend

150 L2400 L

Spastroje
SKU: 1193 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra Paco Rabanne Olympea Legend

U prezantua në vitin 2019

Aromë e ëmbël, për  vjeshtë / dimër.

  • Notat e larta janë të kripës së detit, kumbullës dhe kajsisë
  • Notat e mesme janë lule xhenxhefili dhe nota lulesh
  • Notat bazë janë të vaniljes, qelibarit, rërës dhe fasules Tonka

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.